پرسش های متداول

تمامی کالاهای عرضه شده توسط مزولند اصل است و این فروشگاه به هیچ عنوان کالای فیک یا مشابه ویا درجه ۲ به فروش نمیرساند.

پرداخت وجه از طریق تمامی کارتهای عضو شتاب امکانپذیر است و شما میتوانید از طریق درگاه بانک ملت و یا پارسیان پرداخت خود را انجام دهید. ضمنا مشتریان شهر تهران میتوانند با انتخاب گزینه مربوط هنگام سفارش وجه خود را درب منزل پرداخت نمایند.
سفارشات مشتریان تهران تا 24 ساعت از زمان سفارش تحویلشان داده می شود .

سفارشات مشتریان شهرستان روز بعد توسط پست پیشتاز  ارسال شده و مطابق تعهد پست بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری تحویل داده میشود.

در صورتی که مشتریان به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدند میتوانند ظرف مدت یک هفته کالای خود را مرجوع کنند و فقط هزینه پستی از آنها کسر میشود.

لطفا توجه فرمایید به علت اینکه عطر و ادکلن یک کالای بهداشتی است فقط کالاهایی که کاملا سالم و باز نشده باشند قابلیت عودت دارند ضمنا سایر مشکلات تولید کننده مانند خرابی والف و اسپری به عهده مزولند نیست. ضمنا عودت کالای باز شده در این مدت مستلزم موافقت مدیر سایت و کسر حداقل ۲۰ درصد از بهای کالا و هزینه ارسال و عودت کالا میباشد و الباقی وجه پس از فروش کالا به عنوان تستر  مسترد خواهد شد.

لطفا جهت مشاوره و نیز جهت پیگیری سفارش فقط به صورت تلفنی اقدام شود و درصورتی که دسترسی به سایت ندارید و یا مشکلی هنگام سفارش دارید میتوانید تلفنی انرا هماهنگ کنید و از تلگرام فقط در موارد ضروری و هنگام ارسال عکس استفاده کنید.

صورت بروز خطا تلفنی راهنمایی بخواهید.

سوالات متداول
  • سوالات متداول

خلاصه

بربری لندن ،ادکلن زنانه زارا،ادکلن زنانه سینما،ادکلن زنانه شنل،ادکلن زنانه گوچی،ادکلن زنانه لالیک،ادکلن زنانه مارک،ادکلن زنانه معروف،ادکلن زنانه میلانو،ادکلن زنانه ورساچه،ادکلن فروشی،ادکلن قیمت،ادکلن قیمت مناسب

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)